دورکارت چیست؟

دورکارت، کارت اعتباری خرید کالا میباشد که به منظور استفاده از تسهیلات ویژه خرید برای اعضای ویژه تولید و ارسال میگردد.

دورکارت در واقع کارت خرید با شرایط مشتری از فروشگاه دورمال یا هر فروشگاه فیزیکی که مشتری تمایل به خرید داشته باشد، میباشد.

دورمال علاوه بر اینکه تسهیلات ویژه خرید مانند، مدیریت تخفیف ها، اعتبار رایگان و اعتبار ابری و همچنین مشارکت در قرعه کشی های تالار مشتریان در اختیار مشتری قرار میدهد، سود روزشمار به اعتبار سرمایه مشتری نیز واریز میکند. بدین ترتیب که مشتری گرامی با حداقل اعتبار سرمایه 30.000 تومان ثبت نام مینماید و بلافاصله مبلغ 100.000 تومان اعتبار فروشگاهی به حساب وی واریز میگردد و میتواند در به همین میزان خرید رایگان داشته باشد. اعتبار سرمایه به هر میزان قابل افزایش میباشد و فروشگاه سود سررسید مشارکت به اعتبار مشتری واریز میکند. در هرمرحله از سرمایه گذاری و خرید، اعتبار سرمایه قابلیت برداشت نقدی دارد و بنا به درخواست مشتری به حساب وی شارژ میگردد.

 

ثبت نام دورکارت

جهت ثبت نام و درخواست عضویت ویژه، لازم است پس از ثبت نام اولیه با ورود به حساب کاربری خود، وارد بخش "مشتریان ویژه" شده و میزان اعتبار خود را معین نمایید. این اعتبار حداقل به مبلغ 30.000 تومان میباشد.

در صورتیکه معرفی برای ثبت نام خود داشته باشید در قسمت مربوط مشخص نمایید در غیر اینصورت گزینه بدون معرف ثبت گردد.

از بخش قوانین و راهنمای سرمایه گذاری میتوانید قوانین مربوط را مطالعه کنید.

در مرحله آخر گزینه افزایش اعتبار را کلیک نموده و نسبت به پرداخت اعتبار سرمایه اقدام میکنید. پس از پرداخت موفق، کارت اعتباری "دورکارت" بنام، صادر و به آدرس پستی درج شده در حساب کاربری ارسال میگردد، پس از دریافت کارت کد 16 رقمی مندرج بر روی کارت را در قسمت اعتبارسنجی وارد مینمایید وارد جزییات سرمایه و اعتبار فروشگاهی میشوید.

 

مزایای دورکارت

1- تخصیص مبلغ 100.000 تومان اعتبار فروشگاهی پس از ثبت نام بعنوان اعتبار اولیه جهت خرید رایگان.

2- امکان خرید اقساطی کالا از سایت بنا به شرایط شما در زمان و پیش پرداخت.

نکته: خرید اقساطی به فاکتورهای با مبلغ بیشتر از 2 میلیون تومان امکان پذیر میباشد.
نکته2: حداکثر زمان تقسیط مبلغ فاکتور 48 ماه میباشد.

3- تخصیص سود سرمایه ای روزشمار به اعتبار سرمایه مشتری.

4- بهره مندی از بیش از 30.000 نوع کالا و خدمات مختلف.

5- مشارکت در قرعه کشی های فروشگاه بصورت ماهانه و فصلی.

6- امکان مدیریت تخفیف برای تمام محصولات و خدمات. ( بدون محدودیت در انتخاب محصول)

7- تخصیص فضای مجازی رایگان "تالارمشتریان" جهت ارائه و فروش محصول.

8- امکان خرید با بازگشت سرمایه (وجه) در تمام فروشگاههای معتبر و بازار فیزیکی کشور. 

9- امکان خرید اقساطی از تمامی فروشگاههای معتبر فیزیکی کشور با پیش اعتبار دورکارت. (با استفاده از دورکارت می توانید از تمام فروشگاه های کشور بدون محدودیت از مکان و شرایط، خرید اقساطی با حساب دورکارت نمایید)

10- ثبت نام رایگان و استفاده آسان از خدمات و مزایای دورکارت.

 

 

  

logo-samandehi

دورمــــال

مرجع کامل خرید کالا و خدمات با تنوعی بی نظیر از برندهای مشهور دنیا در کنار کارشناسان مجرب و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا محیط همیشه در دسترس شما برای ارائه خدمات میباشد. حمایت از کالای ایرانی و رضایت مشتری دو اصل بی بدیل دورمال خواهد بود که همواره سبب می گردد تا همراهانی گرانقدر مانند شما را در کنار خود داشته باشد. بدین ترتیب خواهیم توانست لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم و چه موفقیتی بالاتر از این برای ما.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز خرید و اعتبار آنلاین دورمال میباشد.